İşadamı Şahsuvaroğlu'nun Erzurum duyarlılığı...

Şahşuvaroğlu Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Erzurumlu İşadamı Lütfi Şahsuvaroğlu, yaptığı çalışmalar ve şehrine verdiği destekle hemşehrilerinin takdirini topluyor.

Erzurum Post-Merkezi İstanbul’da bulunan Şahşuvaroğlu Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Erzurumlu İşadamı Lütfi Şahsuvaroğlu, yaptığı çalışmalar ve şehrine verdiği destekle hemşehrilerinin takdirini topluyor. Erzurum’la olan ilişkisini hiçbir zaman koparmayan başarılı işadamı, son dönemde de Erzurumspor’a verdiği destekle adından söz ettiriyor.  

 

 

Otomotiv, akaryakıt ve otel sektöründe hizmet veren Şahsuvaroğlu, ekonomik daralmalara rağmen her dönem yatırımlarına devam ederek, adını dünyada da duyuran şirketler arasında yeraldı. Büyük bir başarıyla bu yatırımlarını sürdüren işadamı Şahsuvaroğlu, hiçbir zaman memleketine şaşı bakan işadamları arasında da yar almadı. Erzurum’a destek söz konusu olduğunda  hiç tereddüt etmeden adım atan Şahsuvaroğlu bunun son örneğini de BB Erzurumspor’da gösterdi.

 

 

Gerek maddi gerekse manevi anlamda kulübün yanında olan işadamı Şahsuvaroğlu, Erzurumspor’un başarılarının altında imzası olan birkaç işadamından biri oldu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.